Make your own free website on Tripod.com

Faqja e Florian Latifajt

Albumi i Florianit

Home | Photo Page/1 Picture | Albumi i Florianit | Photo Page/4 Pictures | Photo Page/6 Pictures | Mė kontaktoni! | New Page Title

Florianit tė vogėl nga zemra i dėshirojmė rritje tė shpejtė dhe fėmijėri tė lumtur.

s4300027.jpg

Baca Latif me familje.
 

scan0014.jpg

Shumė fat Florian.

scan0012.jpg

scan0015.jpg

Floriani i vogel.

scan0013.jpg